To bych nečekala

V posledních měsících mě život zavál do šatníků žen, které se rozhodly svůj šatník jednou provždy pochopit, vytřídit a srovnat. Vždy jsem cítila, že tento krok je pro ženu velmi podstatný a důležitý, ale nikdy mě popravdě řečeno nenapadlo jak moc…

Často se mě ženy ptají, jaký styl oblékání se k nim hodí a jaké oblečení by si měly koupit. Má rada zní vždy stejně.

Jen vy sama víte, jaké oblečení a materiály máte anebo naopak nemáte ráda a proč. Stejně jako víte, jaký filmový žánr se vám líbí.

Chápu, že se stylem oblékání je to o něco složitější. A proto jsem začala vytvářet online kurz: Styl s duší, co sluší.

Při tvorbě tohoto kurzu jsem zjistila,

že chce-li žena opravdu pochopit a najít svůj styl a ukotvit se v něm, je potřeba, aby si nejprve ve svém šatníku udělala pořádek.

PROČ?

Protože máte-li v něm chaos a oblečení různých stylů, vzorů a barev, co k sobě neladí, a ještě ke všemu je vám skoro polovina oblečení velká, malá nebo nepohodlná, nemá cenu přemýšlet nad tím, jakým dalším oblečením doplnit svou už tak dost přeplněnou skříň.

Stále jsem přemýšlela, jak ženám pomoci najít jejich styl a ukotvit se v něm. Protože jsem věděla, že bez vytříděného šatníku to prostě nejde, napsala jsem e-book Terapie vašeho šatníku a dala jej volně ke stažení. Tento e-book je takovou lékárničkou, první pomocí k vytřídění vaše šatníku.

Když si ho ženy přečetly a jednotlivé kroky uvedly do praxe, začaly mě oslovovat s tím, že by se v oblasti svého oblečení a šatníku rády posunuly dál, ale nevědí jak.

Jsem opravdu moc ráda, že čím dál tím víc žen chápe, jak moc je tato fáze třídění a pochopení jejich šatníku důležitá, a moc si vážím zájmu o mé služby. Bohužel není v mých fyzických silách pomoci všem ženám najednou.

A tak jsem začala vytvářet online kurz:

V tomto kurzu vás budu, milé ženy, krůček po krůčku provázet vaším šatníkem, abyste ho pochopily, vytřídily, srovnaly a jednou provždy věděly, co v něm máte, kde a proč.

Věřím, že po dokončení tohoto kurzu budete na dobré cestě k poznání vašeho osobního stylu.

Na kurz se můžete těšit na konci září.

Podívejte se na moji fan page terapie šatníku a duše, kde sdílím střípky z příprav tohoto kurzu.

Přeji vám krásné dny, pohodový začátek školního roku a pracovního procesu.

Eva Bartáková

terapeutka šatníku a duše

 

Eva Bartáková
Narodila jsem se s darem cítit barvy a povahy lidí. Učím ostatní, jak pomocí svého oblečení dotvořit a nechat pravdivě promluvit jejich osobnost, své vnitřní já a upevnit si sebevědomí. Pomáhám jim vyznat se v jejich šatníku a sladit ho tak, aby ladil s barvami jejich duše i stylem života.  Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře