Jak jsem se stala stylistkou a terapeutkou šatníku a duše?

Narodila jsem se s darem cítit barvy a povahy lidí. Učím ženy, jak pomocí svého oblečení dotvořit a nechat pravdivě promluvit jejich osobnost, své vnitřní já a upevnit si sebevědomí. Pomáhám jim vyznat se v jejich šatníku a sladit ho tak, aby ladil s barvami jejich duše i stylem života.

Oblečením měním náladu

Miluju, když jdu po ulici a jsem ve své síle. Jsem vyrovnaná a vím, že můj vzhled podtrhuje to, kým chci právě dnes být. Díky oblečení si totiž dokáži změnit náladu, a tím ovlivnit celý svůj den. Za pomoci vhodně zvolených střihů a barev umím působit více křehce, něžně, rozhodně, sebevědomě, šťastně, elegantně, sportovně i sexy. Zkrátka jak zrovna chci nebo potřebuji. 

Pracuji v Itálii převážně s muži a potřebuji vyzařovat, že jsem dobrá, spolehlivá, mám sebedůvěru, sexappeal, věřím si, a to i navzdory tomu, že se tak občas necítím. Musím si na první pohled získat jejich respekt a úctu.

Přesně vím, jak hluboký si mohu dovolit výstřih, abych nepůsobila vulgárně, a přitom stále působila žensky.

Navíc dokáži tento svůj jemnocit použít i pro ostatní lidi. Během pár pohledů odhadnu, jaké střihy i barvy dané ženě sluší a podtrhnou její osobnost. Kamarádky i mé klientky mě za to milují, protože se z nich díky mé péči v mžiku vyloupnou sebevědomé a krásné ženy.

Ovšem k tomuto stavu, kdy se z mé vášně stalo i mé poslání, vedla poměrně těžká a trnitá cesta...

Modeling, zoufalství a záchrana

Mé dětství nebylo příliš šťastné. Autoritativní a despotický táta ve mě vypěstoval pocit méněcennosti a bezcennosti. V čerstvých 17 letech jsem byla vyhozena z rodinného hnízda. Ocitla jsem se ve velkém a nehostinném světě jen s malou taškou a bez peněz. 

Jediné, co jsem vlastnila, byla sebedůvěra na nule, strach, zoufalství a obavy z neznáma, budoucna. Směřovala jsem spíš k sebevraždě, než k životu.
 

Uvěřila jsem, že nejsem hezká, a osud mě chtěl přesvědčit o opaku. Dostala jsem se do prostředí modelingu, kde jsem poznala všechny jeho stránky. Krásu, lesk, peníze, cestování i bohémský život. Ale také násilí, intriky a manipulaci. Stala jsem se figurkou ve světě povrchní krásy.

Dostala jsem se do propasti, prožila zoufalství ze situace, když si někdo silnější ode mě vzal něco, co mu nenáleželo, a já se neuměla bránit.

Milosrdným řízením osudu, na tomto mém pocitovém dně, se zjevil můj anděl strážný v lidské podobě a vzal mě na druhou stranu barikády. Díky němu jsem dostala možnost pracovat v Itálii pro agenturu, která tvoří reklamy, a u které se od onoho roku 2003 částečně realizuji dodnes.

Vytvářím vizi živých příběhů včetně barev, stylu, líčení, lokality i tématu reklamy, kterou s týmem profesionálů realizujeme. Ve finále jejich dvourozměrný otisk putuje do časopisů.

Svět modelingu jsem tedy neopustila, ale nyní jsem to já, kdo tvoří obrazy z těl modelek.

Má modelkovská minulost

Můj dar je cit pro barvy a střihy

Výsledek těchto mých dlouholetých zkušeností s oblékáním, typologií a podtrhováním osobnosti za pomoci střihů a barev s láskou a nadšením předávám dál ve formě osobních konzultacích, společných nákupů i třídění šatníku.

Mé služby můžete prozkoumat ZDE>>.

Přiznám se, že mě mnohem víc naplňuje vybrat skvěle padnoucí oblečení pro „obyčejnou“ ženu a vidět, jak se její oči rozzáří a ústa usmějí, když se uvidí v zrcadle, než práce s „dokonalými“ a „neživými“ modelkami.

Vnímám, že tento cit pro barvy i střihy je můj dar. Umím oblečením podpořit osobnost dané ženy a nakombinovat jí šatník tak, aby se cítila sama sebou a nevyhýbala se zrcadlu. Mé kamarádky i klientky mě za to odměňují vděčností a občas i slzami dojetí, když spatří samy sebe v zrcadle v harmonii střihů i barev. Nárůst jejich sebevědomí je jen vedlejším důsledkem mé služby.

Myslím si, že tento pocit spokojenosti by měla zažívat každá žena.

Proto jsem se rozhodla své zkušenosti a triky, jak se dá kouzlit se šatníkem, sdílet v e-booku Terapie šatníku přímo ZDE.

Eva