Když láska prochází šatníkem

Mám radost a z hloubi duše pociťuji vděčnost za to, že jsem mohla být nápomocna při rozkvětu dvou krásných žen – Lucie a její maminky Dagmar.

S Lucinkou jsem před pár lety vytřídila šatník, též se ode mě nechala rozmazlit a obléci při asistovaném nakupování v Praze, ale také v Římě.

Lucince se spolupráce se mnou tak líbila, že mé služby (třídění šatníku a asistované nakupování) věnovala k narozeninám i své mamince.

Není ovšem dárek jako dárek. Dagmar, Lucinky maminka, bydlí na Moravě, a tak se Lucinka rozhodla, že pro zrychlení celé akce přestěhuje svou maminku a celý její šatník k sobě do Prahy. A tak se také stalo. Jedno červnové pondělí jsem tak vytřídila maminčin šatník v jeho náhradním domově.

Moc mě zaujala Dagmařina odpověď na otázku, co pro ni bylo při třídění šatníku nejtěžší:

Když se mě Evička ptala, z čeho se kládá můj den a týden, bylo důležité si uvědomit, že z 80 % funguji a pracuji z domu (počítač, kuchyň, úklid, vaření). Doteď jsem měla pocit, že mi stačí jedny pohodlné tepláky a ta nejstarší, obyčejná trička. Potřebuji se cítit pohodlně, a aby bylo jedno, že se umažu, když vařím nebo jsem s vnoučaty.

  • Potřebovala jsem pochopit, že to, co nosím doma, může být nejen pohodlné, ale mělo by být i pěkné, protože tak trávím 80 % času.
  • Kdybych neprotřídila šatník, neslyšela od Evy několikrát laskavé povzbuzení, že „tohle je už opravdu na vyřazení“, nikdy bych nenašla odvahu vyřadit staré věci a začít „na doma“ nosit hezké oblečení.
  • Jedna Evina věta pro mě byla hodně silná:

„Já bych chtěla, aby si moje vnoučata pamatovala, že to babičce slušelo, že byla pěkná.“

 To pro mě bylo hodně emotivní a uvědomila jsem si, že bych chtěla být pěkná babička i pro ty vnoučata.

  • Pro mě bylo hodně důležité uvědomění, že doteď jsem oblečení na doma neřešila, pořád mám na prvním místě pohodlnost, ale došlo mi, že se dá obléct pohodlně, hezky a žensky zároveň.

Když jsme šatník vytřídily, hned následující týden jsme zašly do OC Chodov na asistované nakupování.

Jak to probíhalo, vám opět popíšu slovy Dagmarky:

Je úžasné, jak Evička chodí po obchodě, slaďuje, vybírá a já vlastně jen zkouším… a společně rozhodujeme, co hned vyřadit, co zvážit a co rozhodně pořídit.

Díky tomu, že jsme nejprve vytřídily šatník, už vím, co v něm mám, jaká jsem, co je pro mě důležité, a nakupování má mnohem větší efekt i nádherný výsledek.

Na Chodově jsme ovšem nesehnaly žádnou dlouhou sukni ani legíny, a tak jsme o dva dny později pokračovaly v asistovaném nakupování v obchůdku Pachamama, která má ve stálé nabídce jak barevné legíny, tak krásné dlouhé a krátké sukně.

V Pachamamě se ode mě nechaly opečovat a barevně sladit jak Lucinka, tak Dagmar.

Jak asistované nakupování u Pachmamy popsala Dagmar?

Když jsem vstoupila do Pachamamy, přišlo mi to jako ezo obchod, a rozhodně jsem neměla pocit, že si tady něco vyberu.

Pak jsem si ale oblékla tuhle fialovou kombinaci a zůstala jsem překvapením stát, jak hezky a žensky to vypadá, jak hezky v tom vypadám já! A to nemluvím o tom, jak pohodlně a dobře se v tom cítím.

A jak si asistované nakupování u Pachamamy užila Lucinka? Jejími vlastními slovy:

V den, kdy mě Eva vzala na nákup do Pachamamy, jako by se můj ženský šatník posunul do další dimenze. Ta nádhera! Moje kůže jásala, jak příjemný, pohodlný, a přitom krásný materiál sukně mají! Navíc za rohem! (Pro mě doslova, ale nabídka je přehledná i na e-shopu.)

Ty barvy, vzory! Připadají mi tak ženské, elegantní a krásné, že jsem si koupila hned dvě sukně. (Jen dvě. A jen proto, že jsem těhotná, po porodu proběhne rozhodně druhá vlna nákupu.)

To, že se dají ladit a hravě kombinovat s různými tričky a topy mi přijde praktické,  to pro mě totiž byla vždycky výzva. 🙂 Zamilovala jsem si i jejich řešení pasu. Nemám ráda, když mi látka dělá hrubý pas. Sukně z Pachmamy pas krásně zpevní, sjednotí a i obtažené tričko pak vypadá krásně.

A jak jsem nakupování u Pachamamy vnímala já?

Když jsem viděla Lucii a Dagmar, jak jim to sluší, a slyšela, jak se v oblečení cítí pohodlně a krásně, tak se mi až chtělo brečet dojetím.

Už chápete, proč jsem vám na začátku psala, že pociťuji radost a vděčnost, že jsem se mohla podílet na rozkvětu těchto dvou žen?

A právě tenhle moment byl klíčový. Tady jsem se rozhodla, že některé zářijové čtvrtky umožním ženám si u Pachamamy vyzkoušet jejich krásné sukně a pohodlné oblečení s mou asistencí zcela ZDARMA.

Dva čtvrtky v tomto duchu již úspěšně proběhly.

Byli to krásné dny, naplněné jemnou, pečující ženskou energií. Všechny jsme byly nadšené, a i proto budu ženám v obchůdku zcela ZDARMA k dispozici ještě jeden čtvrtek, a sice 24. 9.,  od 14:00 do 19:00 hod.

Chtěly byste vědět, jak takové asistované nakupování v Pachamamě vypadá?

Takhle:

  • Přes messenger či e-mail si u mě domluvíte svou hodinku.
  • V obchůdku pak budu mít čas vás opečovat jako princeznu a dát vám tak možnost ochutnat kouzlo asistovaného nakupování:

Pomůžu vám vybrat osudovou sukni (nebo dvě 😉 ). Potom podle vašeho přání k sukni doladíme

A jelikož se blíží podzim, ukážu vám kouzlo vrstvení. Určitě vám doporučím vyzkoušet si legíny. Nevím, jak je to možné, ale jsou neuvěřitelně pohodlné, příjemné, ale také úžasně hřejí a díky svému střihu se velmi hodí pod dlouhé i krátké sukně, ke košilím nebo mikinám. A to nemluvím o tom, že je mají rovnou v několika barvách!

Koukněte na fotky, jak jsme to krásně sladily.

Je nádherné dopřát si péči. A pro mě je nádherné pečovat o vás a umožnit vám užít si kouzlo asistovaného nakupování.

Jste to právě vy, kdo si vychutná svou hodinku asistovaného nakupování zdarma? Uvidím se jeden z těchto dvou čtvrtků právě s vámi?

Napište mi do Messengeru, sem dolů do komentářů nebo na můj e-mail bartakova.eva@post.cz (a do předmětu prosím napište Pachamama).

A jestli chcete svému šatníku i sobě dopřát mé kompletní služby stejně jako Lucka s Dagmar, neváhejte využít mého zvýhodněného balíčku: 4 hodiny třídění šatníku + 3 hodiny asistovaného nakupování za speciální cenu. A k tomu si pak klidně můžeme připojit i hodinku asistovaného nakupování u Pachamamy zcela ZDARMA.

Přeji vám krásné dny a už teď se těším s kým se třeba u Pachamamy potkám.

Ať nám to sluší. Eva

Stylistka, terapeutka šatníku a duše

 

Eva Bartáková
Narodila jsem se s darem cítit barvy a povahy lidí. Učím ostatní, jak pomocí svého oblečení dotvořit a nechat pravdivě promluvit jejich osobnost, své vnitřní já a upevnit si sebevědomí. Pomáhám jim vyznat se v jejich šatníku a sladit ho tak, aby ladil s barvami jejich duše i stylem života.  Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře