✺   Terapie šatníku u vás doma  ✺ 

Máte plný šatník, a přesto nemáte co na sebe?

Nevíte, jak na to, a chcete s tím pomoci?

Stojíte před šatníkem a vlastně nevíte, co si máte obléknout? Všude máte moc věcí, které vlastně ani nenosíte.  Nakonec si obléknete to samé, protože nemáte energii a sílu vyhledávat v tolika oblečení nové kombinace.

Já vás v tom nenechám samotné. 🙂

Společně projdeme šatník a zjistíme, proč máte ten konkrétní kus oblečení a zda by ve vašem šatníku měl zůstat. Nikoho nenutím nic vyhazovat, jen vám zprostředkuji nadhled a dám doporučení. Vy sama si vše nacítíte a pochopíte, čeho se chcete zbavit a proč.

Cílem je, abyste svůj šatník pochopila, vytřídila a přehledně uspořádala. Abyste v něm vždycky našla, co vám sluší, a nemohla se splést.

Jak to bude probíhat?

 • Vytřídíme
  Nejprve z vašeho šatníku vytřídíme malé, velké a nevhodné oblečení.
 • Zůstává, co vám sluší
  V šatníku teď zůstalo jen oblečení, které vám opravdu sluší.
 • Vytvoříme kombinace
  Vašemu stávajícímu oblečení společně vdechneme nový život. Vytvoříme kombinace oblečení, ve kterých se budete cítit skvěle, které s vámi ladí a mají šmrnc.
 • Vyfotíme do vašeho mobilu
  Všechny nově sestavené modely vyfotíme do vašeho mobilu. Budete je tak mít po ruce, kdykoliv budete potřebovat inspiraci.
 • Uspořádáme a srovnáme
  Teď je pravý čas šatník přehledně uspořádat. Srovnáme ho tak, abyste se v něm snadno orientovala a vždy našla přesně ty kousky, které právě potřebujete.
 • Napíšeme seznam
  Společně sestavíme seznam kousků, které je třeba dokoupit.

Váš šatník je teď přehledně uspořádaný a vy přesně víte, po jakém oblečení sáhnout, abyste se cítila sama sebou a byla krásná tak, až se tají dech. Tímto je hotová první část terapie, která se přes šatník dotkne i vaší duše. 

Jsem terapeutka vašeho šatníku a duše.

Touží váš šatník po terapii?

✺Dopřejte mu ji!✺

Já vám s tím pomůžu a uvidíte, že se pak budete oblékat s radostí a zrcadlo se stane vaším kamarádem.

Kolik vás terapie šatníku bude stát?

Cena za tříhodinovou terapii šatníku je 2 900 Kč.

Každá žena je ale jiná a každé vyhovuje jiné tempo. Budete-li potřebovat náš společný čas prodloužit, za každou další započatou hodinu nabízím zvýhodněnou cenu 700 Kč. Dalším krokem jsou nákupy. Druhou částí terapie šatníku a duše je nákup nového oblečení, které podtrhne vaši osobnost a bude vyjadřovat to, kým jste. 

Zvýhodněný balíček 

Pokud jste se rozhodla pro kompletní změnu svého šatníku, mám pro vás zvýhodněný balíček:                                                                             3 hodiny třídění šatníku a 3 hodinky asistovaného nakupování. 6 hodin za 5 000 Kč. Pokud bychom zjistily, že nám čas nestačí, za každou další započatou hodinu zaplatíte 600 Kč. Šest hodin věnujete svému šatníku. Jsou to čtyři nádrže benzínu, ale pro vás je to zisk na celý život.

Získáte jistotu a budete přesně vědět, jak se obléknout, a stanete se sama sobě vizážistkou na celý život!

V oblečení se budete cítit sama sebou a budete spokojená, že vám to sluší.

Máte zájem? Napište mi

Evča umí skvěle zkombinovat různé kousky. Mě by vůbec nenapadlo dát tyto věci dohromady, a ona z nich vytvoří model number one. Byl to úžasný pocit. Radost, když z Vašich věcí, Vaší skříně, vyleze perfektní model, který ani netušíte, že tam máte. Eva dokázala něco, co jsem ani netušila, že je možné. Cítím se šťastná a najednou se i ráda oblékám a vybírám, co na sebe.

Kateřina SchulzováBankovní a finanční poradkyně

Mně, člověku s nulovou představivostí, neuvěřitelně pomohla. Protože ten pocit beznaděje, kdy stojíte před zrcadlem a nevíte co k čemu, nebo si koupíte kousek po kousku, a pak jste v koncích co s tím, není nic moc. Zato jak je skvělý pocit, kdy stojíte opět před zrcadlem s věcmi ze své vlastní skříně a ono to vypadá skvěle! Za to jí patří můj velký obdiv a dík!

Věra Beldováučitelka v mateřské školce

Eva je moje záchrana. Vždy mi umí skvěle poradit, sladit obleční, zkombinovat jednotlivé kusy tak, že by mě to nikdy nenapadlo, a přitom to vypadá skvěle! Poradí mi, jaké doplňky se k dané příležitosti hodí. Celý outfit dokáže přizpůsobit situaci, abych byla vhodně oblečená, svá a neusedlá. V její péči si připadám jako princezna a modelka v jednom. Tento prožitek přeji každé ženě, která se chce cítit ve svém oblečení sebevědomě, žensky a třeba i sexy.

Tereza KramerováPrůvodkyně po krajině mysli, www.terezakramerova.cz