Terapie šatníku u vás doma

Máte plný šatník,
a přesto nemáte co na sebe?

Představte si, že ve skříni máte jen samé oblíbené oblečení, krásně srovnané a přehledné. Přesně víte, kam po jaké kombinaci sáhnout, abyste se cítila sama sebou, krásná a sebejistá.

Štvou vás přecpané šuplíky, bortící se komínky a skříně plné věcí, které ani nenosíte? Nosíte pořád to samé, co je navrchu, protože nemáte energii se tou spoustou oblečení prohrabávat? Zkoušela jste si udělat v šatníku pořádek, ale vydržel sotva pár týdnů?

Já vás v tom nenechám samotné. 🙂

Společně projdeme šatník a zjistíme, proč v něm máte ten konkrétní kus oblečení a zda by ve vašem šatníku měl zůstat. Nikoho nenutím nic vyhazovat, jen vám zprostředkuji nadhled a dám doporučení. Vy sama si všechno nacítíte a pochopíte, čeho se chcete zbavit a proč.

Cílem je, abyste svůj šatník pochopila, vytřídila a přehledně uspořádala.

Abyste v něm vždycky našla, co vám sluší, a nemohla se splést.

A věřte, jde vážně o terapii, která se přes šatník dotkne i vaší duše. V šatníku se skrývá spousta emocí.

Jak to bude probíhat?

 • Vytřídíme
  Nejprve z vašeho šatníku vytřídíme nevhodné oblečení: co má nevhodnou veikost nebo je poškozené, neladí s vámi nebo ho nenosíte ráda.
 • Zůstává, co vám sluší
  V šatníku teď zůstalo jen oblečení, které vám opravdu sluší a nosíte ho ráda.
 • Vytvoříme kombinace
  Vašemu stávajícímu oblečení společně vdechneme nový život. Vytvoříme kombinace oblečení, ve kterých se budete cítit skvěle, které s vámi ladí a mají šmrnc.
 • Vyfotíme do vašeho mobilu
  Všechny nově sestavené modely vyfotíme do vašeho mobilu. Budete je tak mít po ruce, kdykoliv budete potřebovat inspiraci.
 • Uspořádáme a srovnáme
  Teď je pravý čas šatník přehledně uspořádat. Srovnáme ho tak, abyste se v něm snadno orientovala a vždy našla přesně ty kousky, které právě potřebujete.
 • Napíšeme seznam
  Společně sestavíme seznam kousků, které je třeba dokoupit, abyste měla v šatníku všchno, co potřebujete.

Může se stát, že po třídění bude váš šatník v takové kondici, že nebudete potřebovat vůbec nic dokupovat. A přitom díky novým kombinacím bude vlastně jako nový.

Anebo možná zjistíte, že většina kousků, které ve skříni máte, už s vámi nesouzní, a vyřadíte je. Gratuluji, to znamená úplně nový začátek. 🙂

Ale nemusíte se bát, že byste musela dělat obří nákupy. V přehledném a dobře sladěném šatníku vystačíte s málem pro nespočet kombinací. A s nakupováním vám mohu také pomoci.

Kolik vás terapie šatníku bude stát?

Nabízím vám možnost poskládat si svou terapii z takových částí, které potřebujete.

1. Samotné třídění šatníku: 3 hodiny společné práce v ceně 4 350 Kč bez DPH.

Každá žena je jiná, každá má jinak velký šatník a vyhovuje jí jiné tempo. Budete-li potřebovat náš společný čas prodloužit, za každou další hodinu nabízím zvýhodněnou cenu 1 000 Kč.

2. Třídění doplněné buďto vytvářením nových kombinací, nebo přehledným ukládáním: 3+2 hodiny v ceně 6 375 Kč bez DPH.

A stále platí, že každá další hodina práce je za zvýhodněnou cenu 1000 Kč.

3. Kompletní domácí terapie šatníku – třídění, vytváření kombinací i ukládání: 3+2+2 hodiny v ceně 8 400 Kč bez DPH.

Stejnou cenu zaplatíte třeba za dvoje nové šaty. Ale možná je už v šatníku máte, jen o nich nevíte nebo je nenosíte, protože je nemáte s čím kombinovat. Cena za terapii se vám může vrátit i několikanásobně: kolik takových nových kousků asi nebudete muset kupovat?

Kdybyste i po kompletní terapii potřebovala prodloužit čas mojí péče, pak nabízím ještě výhodnější cenu 900 Kč za každou další hodinu.

(Pokud za vámi pojedu někam dále od Prahy, je třeba připočítat ještě cenu za cestu.)


Zvýhodněný balíček All inclusive

Pokud máte zájem projít se mnou kompletní proměnou svého šatníku, můžete si k domáci terapii šatníku přidat i druhou část: společné nakupování.

Tento balíček All inclusive obsahuje v ideálním propojení všechny druhy mojí péče: 3 hodiny třídění šatníku, 2 hodiny vytváření nových kombinací, 2 hodiny ukládání oblečení do šatníku a ještě 3 hodiny společného nakupování.

Celkem 10 hodin za 10 950 Kč bez DPH. 

Deset hodin věnujete svému šatníku. Zaplatíte třeba jako za víkend pro dva na horách, ale pro vás je to zisk na celý život.

Získáte jistotu a budete přesně vědět, jak se oblékat. V oblečení se budete cítit sama sebou a budete spokojená, že vám to sluší.

Stanete se sama sobě vizážistkou, a to už napořád!

 Napište mi 

Zaujalo vás to a chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro vás a už se těším, až mi napíšete. 🙂 Použijte třeba tento rychlý formulář a během pár dnů už můžeme společně řešit váš šatník a dopřát mu terapii, kterou potřebuje. 

Jsem terapeutka vašeho šatníku a duše.

Touží váš šatník po terapii?

✺ Dopřejte mu ji! ✺

Já vám s tím pomůžu a uvidíte, že se pak budete oblékat s radostí a zrcadlo se stane vaším kamarádem.

Evča umí skvěle zkombinovat různé kousky. Mě by vůbec nenapadlo dát tyto věci dohromady, a ona z nich vytvoří model number one. Byl to úžasný pocit. Radost, když z Vašich věcí, Vaší skříně, vyleze perfektní model, který ani netušíte, že tam máte. Eva dokázala něco, co jsem ani netušila, že je možné. Cítím se šťastná a najednou se i ráda oblékám a vybírám, co na sebe.
Kateřina SchulzováBankovní a finanční poradkyně
Mně, člověku s nulovou představivostí, neuvěřitelně pomohla. Protože ten pocit beznaděje, kdy stojíte před zrcadlem a nevíte co k čemu, nebo si koupíte kousek po kousku, a pak jste v koncích co s tím, není nic moc. Zato jak je skvělý pocit, kdy stojíte opět před zrcadlem s věcmi ze své vlastní skříně a ono to vypadá skvěle! Za to jí patří můj velký obdiv a dík!
Věra Beldováučitelka v mateřské školce
Eva je moje záchrana. Vždy mi umí skvěle poradit, sladit obleční, zkombinovat jednotlivé kusy tak, že by mě to nikdy nenapadlo, a přitom to vypadá skvěle! Poradí mi, jaké doplňky se k dané příležitosti hodí. Celý outfit dokáže přizpůsobit situaci, abych byla vhodně oblečená, svá a neusedlá. V její péči si připadám jako princezna a modelka v jednom. Tento prožitek přeji každé ženě, která se chce cítit ve svém oblečení sebevědomě, žensky a třeba i sexy.
Tereza KramerováPrůvodkyně po krajině mysli, www.terezakramerova.cz