✺   Společné nakupování ✺ 

Chcete si koupit nové oblečení, ve kterém budete krásná a přitažlivá?

Přejete si cítit se v něm přirozeně a sebevědomě? 

Stává se vám, že si nově zakoupené oblečení zařadíte do šatníku, ale nikdy si ho neobléknete? Že často až doma zjistíte, že se v něm necítíte dobře nebo že vám s ničím ve skříni neladí?

😉 Já vás v tom nenechám. Pojďme nakupovat společně a uvidíte, že vše, co spolu vybereme, budete nosit.

Společné nakupování je terapie, která se prostřednictvím oblečení dotkne vaší duše. Nákup nového oblečení podtrhne vaši osobnost a bude vyjadřovat to, kým jste. Nemusíte mít obavy z velkých výdajů, podstatné oživení vašeho šatníku se dá zvládnout za 5 tisíc korun. Při volbě obchodů beru vždy ohled na váš rozpočet. 

Jak to bude probíhat?

 • Sejdeme se
  Sejdeme se a probereme, co vlastně potřebujete. Nastíníme si váš osobní styl.
 • Napíšeme seznam
  Společně sestavíme seznam oblečení, které si přejete koupit + seznam kousků, které je třeba do vašeho stávajícího šatníku doplnit. Řekneme si, jaké obchody preferujete a kolik peněz chcete za nové oblečení utratit.
 • Vytvoříme kombinace
  Přinesete si s sebou oblečení, které chcete nakombinovat s novými kousky. Vašemu stávajícímu oblečení tak společně vdechneme nový život. Vytvoříme kombinace, ve kterých se budete cítit skvěle, které s vámi ladí a mají šmrnc.
 • Půjdeme společně nakupovat
  Teď je pravý čas jít společně nakupovat a sladit vaše stávající oblečení s novým.
 • Vyfotíme vše do vašeho mobilu
  Všechny nově sestavené modely vyfotíme do vašeho mobilu. Budete je tak mít po ruce, kdykoliv potřebujete inspiraci.

Váš šatník jsme doplnily o nové kousky. Vy teď přesně víte, po jakém oblečení sáhnout, aby vám bylo pohodlně, abyste se stále cítila sama sebou, a přitom byla šik.                                                        Tímto je hotová terapie, která se přes šatník dotkne i vaší duše.

Jsem terapeutka vašeho šatníku a duše.

Touží váš šatník po terapii?

✺Dopřejte mu ji!✺

Já vám s tím pomůžu a uvidíte, že se pak budete oblékat s radostí a zrcadlo se stane vaším kamarádem.

Kolik stojí společné nakupování?

Cena za tři hodiny společného nakupování je 2 900 Kč.

Každá žena je ale jiná a každé vyhovuje jiné tempo. Budete-li potřebovat náš společný čas prodloužit, za každou další započatou hodinu nabízím zvýhodněnou cenu 700 Kč.

Zvýhodněný balíček 

Pokud jste se rozhodla pro kompletní změnu svého šatníku, mám pro vás zvýhodněný balíček:                                                                              3 hodiny třídění šatníku a 3 hodinky asistovaného nakupování. 6 hodin za 5. 000 Kč. Pokud bychom zjistily, že nám čas nestačí, za každou další započatou hodinu zaplatíte 600 Kč. Šest hodin věnujete svému šatníku. Jsou to čtyři nádrže benzínu, ale pro vás je to zisk na celý život.

Získáte jistotu a budete přesně vědět, jak se obléknout, a stanete se sama sobě vizážistkou na celý život!

V oblečení se budete cítit sama sebou a budete spokojená, že vám to sluší.

Máte zájem? Napište mi

Nakupování s Evou bylo úžasné! Doladili jsme kousky s mého šatníku a vznikly s toho nádherné modely. Sama bych to dohromady nikdy nedala. Vřele doporučuji tuto terapii pro šatník a hlavně pro duši.

Ing. Dana Zajíčkováwww.danazajickova.cz, www.pocitacovetechnikalie.cz

Mně, člověku s nulovou představivostí, neuvěřitelně pomohla. Protože ten pocit beznaděje, kdy stojíte před zrcadlem a nevíte co k čemu, nebo si koupíte kousek po kousku, a pak jste v koncích co s tím, není nic moc. Zato jak je skvělý pocit, kdy stojíte opět před zrcadlem s věcmi ze své vlastní skříně a ono to vypadá skvěle! Za to jí patří můj velký obdiv a dík!

Věra Beldováučitelka v mateřské školce