Co o mně říkají mé klientky

Eva je moje záchrana. Vždy mi umí skvěle poradit, sladit oblečení, zkombinovat jednotlivé kusy tak, že by mě to nikdy nenapadlo, a přitom to vypadá skvěle! Poradí mi, jaké doplňky se k dané příležitosti hodí. Celý outfit dokáže přizpůsobit situaci, abych byla vhodně oblečená, svá a neusedlá. V její péči si připadám jako princezna a modelka v jednom. Tento prožitek přeji každé ženě, která se chce cítit ve svém oblečení sebevědomě, žensky a třeba i sexy.
Tereza KramerováPrůvodkyně po krajině mysli, www.terezakramerova.cz

Lucie Koubek

Lektorka copywritingu, www.copykiller.cz

Třídění šatníku a asistované nákupy jsem dostala jako narozeninový dárek. Díky několika nedávným stěhováním mám šatník vcelku minimalistický a protříděný, takže jsem byla zvědavá, co tam s Evčou vymyslíme za zázraky. 🙂

Zaměřily jsme se hlavně na to, jak jednotlivé kousky co nejlíp kombinovat, a já jsem se nestačila divit, kolik parádních nových kombinací se z toho, co doma mám, dalo vymyslet! Už jen tahle fáze byla neskutečně obohacující, protože jsem díky ní zjistila, že mám vlastně mnohem bohatší a zajímavější šatník, než si myslím!

Zároveň jsme společně sepsaly nákupní seznam věcí, které mi chybí k tomu, aby se moje oblečení kombinovalo ještě líp a všechno perfektně fungovalo dohromady. A pak přišla ta zábavnější a adrenalinovější fáze – asistované nakupování! 

Eva si už dopředu udělala trochu přehled o tom, co kde mají a kam bychom spolu měly zavítat. Přesně věděla, kam jdeme a co tam budeme hledat, takže žádné zmatené pobíhání od obchodu k obchodu. Nejvíc mě asi fascinovalo, jak dokázala dokonale a naprosto přirozeně zapojit do procesu prodavačky, že se až chvílemi nestačily divit. 🙂

Já si jen hověla v kabince a nechávala jsem se obskakovat. Po pár hodinách jsme měly odškrtaný celý seznam a nakoupeno přesně to, co jsme potřebovaly. Žádné zbytečnosti. Nikdy bych si nemyslela, že se po jednom nakupovacím dni budu cítit tak nabitá energií a tak absolutně spokojená s tím, co si vezu domů (i s tím, kolik jsem za to zaplatila).

Na celé „akci“ jsem velmi ocenila hned několik věcí:

  • Eva mi nikdy nenutila nic, v čem jsem se sama necítila dobře a 100% respektovala moje přání a potřeby.
  • Dokonale jsme se shodly na tom, do čeho má a nemá smysl investovat víc (nebo míň) peněz.
  • Osobně nejsem moc nakupovací typ a po dvou hodinách v nákupáku mám většinou dost. S Evou to ale tak skvěle odsejpalo, a navíc celá akce probíhala tak příjemně a pozitivně, že jsem si to od začátku až do konce neuvěřitelně užila a fakt mě to bavilo.
  • Eva je úžasně pozitivní bytost a dokázala se fantasticky naladit na mě i moje potřeby.
  • A jako bonus – naučila jsem se nakupovat v dětských obchodech! 🙂

Jsem přesvědčená, že třídění šatníku a asistované nákupy by si měla každá žena dopřát pravidelně jako součást duševní hygieny.

Já jsem si přála vnést s Evinou pomocí do svého šatníku víc ženskosti a jemnosti, a přesně to se povedlo! Když jsem pak další den vyšla v novém outfitu do města, cítila jsem se tak plná energie a sama sebou jako snad nikdy předtím.


Nakupování s Evou bylo úžasné! Doladili jsme kousky s mého šatníku a vznikly s toho nádherné modely. Sama bych to dohromady nikdy nedala. Vřele doporučuji tuto terapii pro šatník a hlavně pro duši.
Ing. Dana Zajíčková www.danazajickova.cz, www.pocitacovetechnikalie.cz

Jaro, léto


Podzim, zima


Mně, člověku s nulovou představivostí, neuvěřitelně pomohla. Protože ten pocit beznaděje, kdy stojíte před zrcadlem a nevíte co k čemu, nebo si koupíte kousek po kousku, a pak jste v koncích co s tím, není nic moc. Zato jak je skvělý pocit, kdy stojíte opět před zrcadlem s věcmi ze své vlastní skříně a ono to vypadá skvěle! Za to jí patří můj velký obdiv a dík!
Věra Beldováučitelka v mateřské školce

Michaela Šeborová

Z vánočního dárku se vyklubala možnost znovu probudit radost ze svého ženství.

Díky Evě Bartákové mám za sebou naprosto úžasný ženský zážitek. V poslední době jsem se zvětšila o dvě velikosti a odklonila se od hravého oblékání.

Eva mi nejdříve věnovala čas při projití šatníkem a vykouzlila desítky kombinací z oblečení, které jsem již měla. Zbyla kupička toho, co usoudila, že nepotřebuji. Ta udělala velkou radost kamarádkám.

V druhém kroku jsme se sešly v obchodním centru s nákupním seznamem, co je potřeba dokoupit. Nakonec jsem si pořídila i kupu věcí navíc, ale vůbec toho nelituji. Všechno s naprostou spokojeností nosím a užívám si, že mi to sluší. Nemám teď problémy vše dohromady kombinovat.

Z celého srdce děkuji za pozorné, laskavé a profesionální vedení šatníkem. Ve svých 48 letech jsem si připadala jako princezna.


Evča umí skvěle zkombinovat různé kousky. Mě by vůbec nenapadlo dát tyto věci dohromady, a ona z nich vytvoří model number one. Byl to úžasný pocit. Radost, když z vašich věcí, vaší skříně, vyleze perfektní model, který ani netušíte, že tam máte. Eva dokázala něco, co jsem ani netušila, že je možné. Cítím se šťastná a najednou se i ráda oblékám a vybírám, co na sebe.
Kateřina SchulzováBankovní a finanční poradkyně

Ing. Štěpánka Zeithamlová, RHom

profesionální aromaterapeutka a registrovaná homeopatka


Touží také váš šatník po změně?

Dopřejte mu ji

Já vám s tím pomůžu a uvidíte, že se pak budete oblékat s radostí a zrcadlo se stane vaším kamarádem.

CHCI změnu v šatníku