Šatník s duší,

co sluší

Komplexní čtyřtýdenní online kurz

ve kterém poznáte svůj osobní styl, zkrotíte svůj šatník a ráno se budete oblékat s radostí a s vědomím, že vám to prostě sluší.

Stáváte v zoufalství před svým přeplněným šatníkem s pocitem, že nemáte co na sebe?

 • Marně hledáte vlastní styl, připadáte si ve svém oblečení nehezky nebo že to nejste opravdu vy?
 • Vadí vám plné šuplíky a bortící se komínky oblečení, nacpané skříně, ve kterých se ani nedá vyznat?
 • Vlastně ani nevíte, jaké oblečení doma máte, a tak chodíte stále v tom samém, co bylo zrovna navrchu?
 • Nakupujete nové oblečení podle momentální nálady a pak se stává, že ho vlastně nemáte k čemu nosit? Jen se vám zas o něco víc zaplní šatník…

Představte si, že každé ráno otevřete skříň, kde je všechno oblečení zrovna vaše oblíbené a vypadáte v něm krásně! Všechno vidíte na první pohled a téměř všechno k sobě ladí, takže s lekhostí vyberete libovolnou kombinaci a odcházíte s vědomím, že jste sama sebou a že vám to prostě sluší. A je jedno, jestli vyrážíte do divadla, do práce či „jen“ s dětmi na hřiště.

Takhle to opravdu může být! Proto jsem pro vás připravila kurz

Šatník s duší, co sluší

Díky němu si najdete svůj osobní styl a od základu pochopíte, vytřídíte, srovnáte a případně dokoupíte své oblečení tak,

 • abyste měla v šatníku pouze to oblečení, které s vámi ladí a sedí vám,
 • aby byl váš šatník už navždy přehledný a mohla jste ho používat s lehkostí.

Krok po kroku vás provedu vaším šatníkem.

 • Důraz kladu na poznání sama sebe a toho, co s vámi ladí. Půjdeme vážně do hloubky! Pochopíte význam oblečení a jeho vliv na váš život. Porozumíte tomu, co ve svém šatníku máte a proč, co chcete svým oblečením říkat a jak se chcete cítit.
 • Vytřídíte své oblečení – zůstane jen to, co vám sluší a co umíte vzájemně kombinovat.
 • Šatník si přehledně uspořádáte a naučíte se finty, jak pořádek udržet jednou provždy.
Zpočátku jsem byla lehce skeptická – přece si umím uklidit skříň :). Evin kurz mi ale dal mnohem víc, než jsem čekala, protože zdaleka není jen o tom, jak skládat prádlo. Eva vás dovede k zamyšlení nad celým šatníkem komplexně. Z kurzu jsem byla opravdu nadšená a pevně věřím, že se budu úspěšněji bránit impulzivním nákupům.
Kristýna NeubergováAutorka projektu „Rady a inspirace, jak psát studentské práce“ https://kristynaneubergova.cz/

V čem konkrétně vám kurz pomůže?

 • Budete znát sama sebe a svůj styl oblékání. Změny založené na tomto hlubokém sebepoznání budou tedy opravdové a trvalé.
Já jsem si opravdu celý kurz doslova užila, Eva úplně změnila můj pohled na oblékání. A můj přítel řekl, že je to teď u nás v šatně jako v butiku. 🙂
Dita Kiliánová
 • Pocítíte v šatníku svěží vítr (někdo možná uragán) – vy i váš šatník se budete moci nadechnout, když se zbavíte toho, co vám neslouží, a tedy už jen překáží.
Kurz doporučuji každému, kdo chce zažít zázrak – získat dobrý pocit, přehled a pozitivní změny v životě, které se stanou, když něco změníme, uvolníme a uděláme prostor novému. Je to návrat k přítomnosti.
Iva R.
 • Váš šatník bude krásně přehledný a uklizený – jde o tak velkou změnu, že si všimne i muž!
Vím, že v kurzu jde o víc než jen o skládání. Ale ještě teď po roce mi srdce plesá při každém otevření šuplíku. Tak je to krásné a skvěle vymyšlené.
Ida Lozanová
Dnes velké překvapení – manžel za mnou přišel a prý se chce přidat. Začal třídit svoje věci a dnes jsme nakoupili rozdělovače už i pro něj.
Katarina
 • V šatníku budete mít jen to oblečení, které nosíte ráda.
 • Získáte přehled, co v šatníku máte. Ale také co vám v něm chybí a co do něj chcete do budoucna pořizovat nového. V obchodě budete přesně vědět, po jakém kousku oblečení sáhnout, aby váš stávající šatník skvěle doplnil. Už žádné chaotické nákupy!

Může se stát…

Změny, které tímto kurzem nastartujete, mohou mít tak pevné kořeny, že se budou rozrůstat dále do vaší domácnosti, rodiny nebo i jiných oblastí vašeho života. 🙂

Během kurzu jsem sice byla dost zaneprázdněná, ale když jsem sledovala ta videa, jak se dá všechno krásně srovnat… úplně mě svrběly prsty. Nakonec to dopadlo tak, že mám vytříděný a srovnaný šatník nejen já, ale také můj malý syn, a dokonce i můj muž. Pořád se do šatníku chodím dívat, jak je krásný.
Renata Mojžíšová

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kurzem vás budu provázet já, Eva Bartáková,

stylistka, terapeutka šatníku a duše

Učím ženy, jak pomocí svého oblečení nechat pravdivě promluvit svou duši.

Pomáhám jim pochopit jejich šatník, a díky tomu nalézt jedinečný osobní styl, ve kterém se cítí krásné a přirozeně sebevědomé.

Ve světě módy v Itálii se pohybuji už 15 let. Tady jsem pochopila, jak velký vliv má oblečení na náš soukromý i profesní život.  Ráda se o své dlouholeté zkušenosti podělím také s vámi.

Jak bude kurz probíhat?

Kurz je plný textů, obrázků i videí, důležitou roli v něm hrají také pracovní listy, které si budete vyplňovat, a nejvíc se budete věnovat praktické části: vaší práci s oblečením.

Kurz je rozdělený do 4 týdnů18 kroků. V každém týdnu budete mít 5 dnů práce a 2 dny přestávku. Úkolům se budete věnovat přibližně hodinu denně. Můžete ovšem postupovat i vlastním tempem, například nechat si všechny kroky daného týdne na intenzivní víkend nebo si kurz rozložit po menších dávkách na delší období.

A protože motivace, drajv a sdílení jsou hnacím motorem každé činnosti, založila jsem pro účastníky kurzu podpůrnou uzavřenou skupinu na Facebooku. V ní vám budu k dispozici po celou dobu kurzu. 

A teď se pojďme podívat na jednotlivé týdny.

1. týden

Budeme se věnovat poznání sebe sama ve vztahu k oblečení. Odpovíte sama sobě, proč chcete změnit svůj šatník a co od něj očekáváte. Podíváme se na význam oblečení, barev, vzorů i materiálů. Ujasníte si svůj osobní styl a také to, jaké oblečení chcete dál ve svém šatníku mít, k jakým účelům a proč. Půjdeme do hloubky a ujistíme se, že jste to opravdu vy, kdo si takové oblečení přeje mít a nosit.

Malá ukázka jednotlivých kroků z prvního týdne

Dnes obrovské AHA, jak to oblečení o nás opravdu vysílá signály ven. Takže mi došlo, že jsem se dnešní společností a marketingem nechala nahnat do kouta a jela jak ovce ve stádě.
Barbora Šrubařová
Už po dnešku jsem moc ráda, že jsem do kurzu vstoupila. Rozbor fotek mě utvrdil v tom, že nemusím mít zrovna výstřih a odhalovat kde co, abych působila žensky.
Daniela Schmiedová

2. týden

Využijeme vašeho nového poznání a odhodlání a vrhneme se do velkého třídění. Podle přesného návodu roztřídíme, vyřadíme nebo ponecháme většinu vašich věcí. A přehledně je uložíme do skříní.


3. týden

Dáme si malou přestávku od třídění a budeme znovu pátrat ve vašem nitru. Změním váš úhel pohledu na oblečení na doma. Jak moc na něm záleží, zda se v něm cítíme jako krásné ženy, zda by to tak mělo být a proč.

Věřím, že to pro vás bude velký vnitřní zážitek.

Až si v tom uděláme jasno, za odměnu si ještě vytřídíme šperky.


4. týden

Dokončíme třídění a přehledné ukládání sportovního a zimního oblečení, bot, kabelek a dalších doplňků.

Pak se podíváme na to, jak své postoje k oblékání a svůj šatník vnímáte po jeho proměně.

A nakonec dostanete nálož technik a tipů, jak svůj šatník udržet srovnaný jednou provždy.


Chodila jsem pořád ve stejném oblečení, i když můj šatník byl úplně plný. Prostě byl nešikovně uspořádaný, takže i nepřehledný. V kurzu jsme s Evou šatník vytřídily a prakticky urovnaly. Už je to měsíc a pořád ho mám krásně srovnaný. Už vím, jak na to. Teď jsem například schopna zabalit na dovolenou do 5 minut, to je neuvěřitelná úspora času.
Ing. Dana Zajíčkováwww.pocitacovetechnikalie.cz

Může se stát…

Možná že váš šatník bude po třídění v takové kondici, že nebudete potřebovat vůbec nic dokupovat. Kolik nových kombinací ze svého oblečení vykouzlíte jen tím, že přesně víte, kam a pro co sáhnout!

Tak vlastně získáte nový šatník v podstatě bez dalších investic.

0
snadných kroků
0
let
zkušeností ze světa módy
0
%
uklizený šatník

Na kolik vás přijde investice do sebe, vlastního stylu oblékání a zásadní změny šatníku?

Za 4 týdny intenzivní terapie šatníku a práce na sobě zaplatíte

 3 400 Kč

Stejnou cenu zaplatíte třeba za nové šaty. Ale možná už máte dvoje podobné, jen o nich nevíte nebo je nemáte s čím kombinovat. Dokážete si představit, kolik ušetříte už jen tím, že nebudete nakupovat nevhodné kusy oblečení?

I když jsem jen ve třetině kurzu, zaznamenala jsem velkou změnu při návštěvě oblíbeného sekáče. Měla jsem mnohem větší jasno, po čem koukat, a hlavně co koupit. Nakonec mi nesedělo nic. Úspěch je ten, že jsem šla domů s prázdnou, žádný další chaos, který by mi zbytečně zaplnil šatník.
Hana Vicherková

Kurz stojí stejně jako tříhodinová individuální terapie šatníku se mnou. Ta ale zahrnuje jen malou část veškeré práce, jen samotné třídění. Pokud byste chtěla komplexní služby v rozsahu kurzu ode mě osobně, zabralo by to nejméně 10 hodin a vyšlo by vás to na 7 400 Kč.

V kurzu to pod mým vedením zvládnete sama, navíc v čase, kdy se vám to nejlépe hodí. Klidně o půlnoci.


Věděla jste, že většina žen využívá běžně jenom
20 % svého oblečení?

Získáte obrovskou hodnotu, budete-li svůj šatník využívat na 100 %.


Jedním z výstupů tohoto kurzu bude i nákupní seznam, který si sama sestavíte při vyplňování pracovních listů během třídění šatníku. A na základě předchozí práce v kurzu už budete vědět, jaké vlastnosti by vaše nové oblečení mělo mít, abyste se v něm cítila skvěle.

A pokud budete chtít s nakupováním poradit, můžete využít bonus kurzu: 20% slevu na nákupy pod mým vedením.Co když zjistíte, že tento kurz
pro vás není to pravé?

Upřímně mi hodně záleží na vaší 100% spokojenosti. Na tom, abyste díky tomuto kurzu opravdu pochopila svůj šatník a ten byl jednou provždy přehledný. Dávám vám 14denní garanci na vrácení peněz. Pokud tedy během 14 dní usoudíte, že kurz není pro vás, bez ptaní vám peníze v plné výši vrátím zpět.

A to ještě není všechno.

K online kurzu získáte navíc tyto tři úžasné DÁRKY!

Dárek #1 – Meditace Zahrada barev

Tuto meditaci jsem pro vás připravila s Eliškou Gottfriedovou, zkušenou terapeutkou Pranic Healing. Zavede vás do světa klidu a uvolnění uprostřed kouzelné zahrady plné barev a světla. Prozkoumáte jakoukoliv barvu, kterou si vyberete, poznáte, jak na vás působí a v čem vás může podpořit. Navíc si odpočinete, osvěžíte se a načerpáte nové síly. A můžete se kdykoliv vrátit.

Dárek #2 – Typy rozdělovačů

Rozdělovače jsou opravdový poklad. S nimi se vám pořádek ve skříni bude udržovat skoro sám. V mém přehledu najdete různé typy rozdělovačů, porovnání jejich rozměrů a tipy na to, kde a za kolik je můžete pořídit. Nebudete už muset ztrácet čas běháním po obchodech. Budete přesně vědět, co se právě do vaší skříně hodí a kde to sehnat.

Dárek #3 – 20% sleva na společné nakupování

Váš šatník bude vytříděný, srovnaný a vznikne v něm prostor. Budete mít sepsaný seznam oblečení, které ve vašem šatníku schází, včetně požadovaných vlastností. A pokud byste raději nebyla na první nakupování sama, budu vám k dispozici za zvýhodněnou cenu.

Může se stát…

Občas se stane, že při třídění oblečení zjistíte, že většina kousků, které ve skříni máte, už s vámi nesouzní, a vyřadíte je.

Gratuluji, to znamená úplně nový začátek. 🙂

Ale nemusíte se bát, že byste musela dělat obří nákupy. V přehledném a dobře sladěném šatníku vystačíte s málem pro nespočet kombinací.

Mám ráda hezké oblečení a je pro mě důležité se v něm cítit dobře. Přesto jsem vždy při třídění šatníku byla nedůsledná a při nákupu nového oblečení se cítila tak trochu bezradná. A pak jsem měla možnost vyzkoušet tento skvělý kurz a poznat úžasnou lektorku Evu Bartákovou. Nikdy bych nevěřila, že za pár týdnů tak radikálně změním svůj přístup k oblečení a oblékání. Díky tomu, že jsem postupovala krůček po krůčku a své kroky poctivě promýšlela a zapisovala, získala jsem nejenom utříděný šatník, ale také se hodně naučila sama o sobě a o svém přístupu k oblečení. Překvapilo mě třeba, kolik jsem navzdory předchozím tříděním měla v šatníku oblečení, které vlastně vůbec nenosím nebo nosím nerada. Odhalila jsem, že mnoho z nich si nechávám z nostalgie, některé proto, že jsem je dostala od někoho milého, některé proto, že vypadají dobře a je mi líto je vyhodit. Největším oříškem pro mě bylo zbavit se právě těch „nostalgických kousků“. Kurz mě přesvědčil o tom, že i TO JE MOŽNÉ! Je tak systematický a konkrétní, že přemohl mou nedůslednost v třídění. Na nákup oblečení teď chodím s jasnou představou o tom, čím svůj šatník obohatím. Největším překvapením pro mě je, že se mi šatník i nadále daří udržet srovnaný! Myslím, že kurz dokáže oslovit opravdu KAŽDOU z nás. Bez ohledu na věk, zaměstnání nebo finance. Stejně jako já poznáte, že každá z nás může porozumět svému šatníku, utřídit ho, a tím si vlastně vytvořit svůj osobitý styl oblékání. Teď mi nezbývá než se těšit na pokračování…
Eva Křížkovástudentka vysoké školy a vedoucí knihovny

Tak co, jdete do toho?

Představte si to znovu: ve skříni máte jen své oblíbené oblečení, které s vámi skvěle souzní a sluší vám, krásně srovnané a přehledné. Sladěné k sobě, abyste mohla všechno s lehkostí kombinovat. A v obchodě víte přesně, co si chcete koupit...

Přidejte se. Zasloužíte si to. 🙂

Kurz je po velké rekonstrukci a tentokrát zůstane
otevřený natrvalo!