Objednávka online kurzu

Šatník s duší, co sluší

DOKONČENO 80 %

Pečlivě vyplňte objednávkový formulář a potvrďte tlačítkem „Odeslat“. Zálohová faktura Vám záhy dorazí e-mailem. Po jejím uhrazení bankovním převodem Vám přijdou přístupové údaje do online kurzu.

A co když zjistíte, že tento kurz není pro Vás to pravé?

Upřímně mi hodně záleží na vaší 100% spokojenosti. Na tom, abyste díky tomuto kurzu opravdu pochopila svůj šatník a ten byl jednou provždy přehledný. Dávám vám 14denní garanci na vrácení peněz. Pokud tedy během 14 dní usoudíte, že kurz není pro vás, bez ptaní vám peníze v plné výši vrátím zpět.

Mám ráda hezké oblečení a je pro mě důležité se v něm cítit dobře. Přesto jsem vždy při třídění šatníku byla nedůsledná a při nákupu nového oblečení se cítila tak trochu bezradná. A pak jsem měla možnost vyzkoušet tento skvělý kurz a poznat úžasnou lektorku Evu Bartákovou. Nikdy bych nevěřila, že za tři týdny tak radikálně změním svůj přístup k oblečení a oblékání. Díky tomu, že jsem postupovala krůček po krůčku a své kroky poctivě promýšlela a zapisovala, získala jsem nejenom utříděný šatník, ale také se hodně naučila sama o sobě a o svém přístupu k oblečení. Překvapilo mě třeba, kolik jsem navzdory předchozím tříděním měla v šatníku oblečení, které vlastně vůbec nenosím nebo nosím nerada. Odhalila jsem, že mnoho z nich si nechávám z nostalgie, některé proto, že jsem je dostala od někoho milého, některé proto, že vypadají dobře a je mi líto je vyhodit. Největším oříškem pro mě bylo zbavit se právě těch „nostalgických kousků“. Kurz mě přesvědčil o tom, že i TO JE MOŽNÉ! Je tak systematický a konkrétní, že přemohl mou nedůslednost v třídění. Na nákup oblečení teď chodím s jasnou představou o tom, čím svůj šatník obohatím. Největším překvapením pro mě je, že se mi šatník i nadále daří udržet srovnaný! Myslím, že kurz dokáže oslovit opravdu KAŽDOU z nás. Bez ohledu na věk, zaměstnání nebo finance. Stejně jako já poznáte, že každá z nás může porozumět svému šatníku, utřídit ho, a tím si vlastně vytvořit svůj osobitý styl oblékání. Teď mi nezbývá než se těšit na pokračování…
Eva Křížkovástudentka vysoké školy a vedoucí knihovny