Znáte ten pocit, kdy stojíte v zoufalství před svým přeplněným šatníkem, a přitom nemáte co na sebe?

Máte v šatníku takový chaos, že nevidíte nové kombinace a vlastně odcházíte ve stejném oblečení jako vždycky, i když s tím nejste vůbec spokojená?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Znáte ten pocit,

 • když se bezhlavě přehrabujete ve skříni, abyste našla konkrétní kus oblečení?
  Půlku toho vyházíte, nestíháte, a proto všechno bezmyšlenkovitě naházíte zpět. Říkáte si „uklidím to později…“ Ruku na srdce – opravdu to uklidíte? Ve finále se z nevinné akce „najdi triko“ stává taková malá bojovka.
 • když jste se nadchla pro změnu ve svém šatníku, ale srovnaná skříň vám vydržela jen pár dní?
  Netušíte, jak a kdy se to celé vrátilo do původního chaotického stavu. A vzdala jste to…
 • když se konečně dostanete k tomu, že vytřídíte část svého šatníku, a objevíte oblíbené tričko, na které jste zapomněla, máte ohromnou radost, ale...
  pak srovnáte svoji skříň stejným způsobem jako vždycky... jenže po pár dnech je tam stejný chaos jako předtím.
 • když se potřebujete uklidnit, zbavit stresu, nebo si prostě jen koupit něco nového… a s myšlenkou „lepší něco nového na sebe než něco sladkého do sebe“ vyrazíte na nákupy?
  Vy sice nepřibíráte, ale váš šatník ano. Domů si sice přinesete tašky plné nového oblečení, ale polovina z něj se k ničemu nehodí. Proč se vám to děje? Zřejmě svůj šatník a oblečení v něm pořádně neznáte.

Máte to podobně?

Pokud jste si na některou z otázek odpověděla ANO, jste tady správně.

Právě teď nastal správný čas pochopit, vytřídit a srovnat své oblečení tak

 • aby byl váš šatník jednou provždy přehledný
 • a vy jste se z něj každé ráno vytáhla oblečení, ve kterém se budete cítit prostě skvěle.

Srovnaný šatník je základem pro to, abyste se každý den oblékala s radostí a vědomím, že vám to prostě sluší. A je jedno, jestli vyrážíte do divadla, do práce či „jen“ na nákup nebo s dětmi na hřiště.

Abych vám pomohla, vytvořila jsem online kurz:

Přehledný šatník

aneb Šatník s duší, co sluší

Krok po kroku vás v něm provedu vaším šatníkem. Naučíte se mj.

 • 5 funkčních technik k poznání sama sebe a toho, co s vámi ladí.
 • jak efektivně vytřídit, rozdělit a přehledně srovnat své oblečení, kabelky, šperky i ostatní doplňky, to vše v 8 snadných krocích. Už žádný chaos.
 • praktické techniky, jak si zachovat svůj šatník srovnaný. Napořád. Už nebudete přemýšlet, co ve svém šatníku máte a kde to najdete. Půjdete najisto.

Jmenuji se Eva Bartáková, jsem stylistka, terapeutka šatníku a duše.

Učím ženy, jak pomocí oblečení nechat pravdivě promluvit svou osobnost, vnitřní já, a tím upevnit své sebevědomí. Pomáhám jim vyznat se v jejich šatníku a sladit ho tak, aby ladil s barvami jejich duše i stylem života.

Ve světě módy v Itálii se pohybuji již 15 let. Zde jsem pochopila, jak velký vliv oblečení na náš soukromý i profesní život má.  Ráda se o své dlouholeté zkušenosti podělím také s vámi.

V čem konkrétně vám kurz pomůže?

 • Pochopíte význam oblečení, barev, vzorů a jejich vliv na váš život.
 • Porozumíte tomu, co ve svém šatníku máte a proč.
 • Vytřídíte své oblečení a srovnáte šatník.
 • Naučíte se finty, jak pořádek v šatníku udržet jednou provždy.
 • Díky srovnanému šatníku ušetříte ráno kupu času při vypravování a z domova budete odcházet šik.

Věděla jste, že většina žen pravidelně využívá pouze

20 % svého oblečení?

Abyste právě vy mohla svůj šatník využívat naplno, je tu tento kurz.


Co v  kurzu najdete?

Polovina kurzu je sebepoznávací. Její nedílnou součástí je práce s pracovními listy, které vás provedou vaším vztahem k oblečení. Díky nim si zvědomíte, co svým oblečením vyzařujete a zda je to opravdu v souladu s vaším životem.

Ve druhé půlce kurzu se podíváme na zoubek vašemu šatníku. Poličku po poličce a šuplík po šuplíku ho projdeme, pod mým vedením vezmete do ruky každý kus svého oblečení a rozhodnete, jestli ve vašem šatníku má i nadále místo. Na konci kurzu bude ve vašem šatníku pouze to oblečení, které s vámi ladí, sedí vám a které si oblékáte s radostí.

A protože motivace, drajv a sdílení jsou hnacím motorem každé činnosti, založila jsem pro účastníky kurzu podpůrnou uzavřenou skupinu na Facebooku. V ní vám budu k dispozici po celou dobu kurzu.

Jak kurz probíhá?

V 1. týdnu se zaměříme na to,

PROČ chcete změnit svůj šatník a CO od něj očekáváte. Budeme se věnovat poznání sebe sama ve vztahu k  oblečení. Podíváme se na význam oblečení, barev a vzorů. Ujasníte si tak, jaké oblečení chcete i dál ve svém šatníku mít, k jakým účelům a proč.


Ve 2. týdnu půjdeme rovnou do akce

 a roztřídíme, vyřadíme nebo vrátíme do skříně většinu vašich věcí. Jelikož budete z předchozího týdne výborně připravená a rozhodnutá svůj šatník pochopit a srovnat, půjde vám to jako po másle.


Ve 3. týdnu se budeme věnovat botám, kabelkám a dalším doplňkům,

jako jsou pokrývky hlavy všeho druhu, šály, rukavice, šperky atd. Vytřídíme je a ukážeme si, jak je srovnat, aby byly uloženy přehledně a přitom po ruce.

Také se podíváme na to, jak svůj šatník vnímáte po jeho proměně. Poslední, na co se v tomto kurzu zaměříme, bude technika, jak svůj šatník udržet srovnaný už jednou provždy.

Kurz je i odrazovým můstkem k celkové proměně vašeho šatníku.

Abyste mohla dokupovat nové kusy oblečení, které vás zcela vystihují, musíte napřed vědět, co ve svém šatníku už máte.

 • Může se stát, že vaše skříň bude po třídění v takové kondici, že nebudete potřebovat vůbec nic dokupovat, naopak najdete nové kombinace.
 • Občas se stane, že při třídění oblečení zjistíte, že většina kousků, které ve skříni máte, už s vámi nesouzní, a vyřadíte je.
 • Možná zjistíte, že máte pár oblíbených kousků, kterých se nechcete vzdát, ale nemáte je s čím kombinovat (říkám jim „sirotci“).
 • A možná, že na základě poznávacích seznamů přijdete na to, že vám chybí pár kousků na určité příležitosti.

Jedním z výstupů tohoto kurzu bude i nákupní seznam, který si sama sestavíte při vyplňování pracovních listů během samotného třídění šatníku. A na základě předchozí práce v kurzu už budete vědět, jaké vlastnosti by vaše nové oblečení mělo mít, abyste se v něm cítila skvěle.

A pokud budete chtít s nakupováním poradit, můžete využít bonus kurzu: 20% slevu na nákupy pod mým vedením.


0
snadných kroků
0
let
zkušeností ze světa módy
0
%
uklizený šatník

Přehledný šatník

aneb Šatník s duší, co sluší

Naleznete v něm 15 kroků, ve kterých si ujasníte vše o svém šatníku i o sobě.


Na kolik vás investice do sebe a svého jednou provždy srovnaného šatníku přijde?

Za 3 týdny intenzivní terapie šatníku zaplatíte

2. 900 Kč

Už nikdy nebudete ztrácet čas hledáním oblečení a bezradným konstatováním, že nemáte co na sebe. Ve srovnaném šatníku snadno uvidíte kombinace oblečení, které vás dosud nenapadly. Investice k nezaplacení.

Když si srovnáte šatník, budete příště v obchodě přesně vědět, po čem sáhnout, aby se nový kousek dobře kombinoval s tím, co už v šatníku máte. No řekněte, nevyplatí se to?

Pokud byste obsah tohoto kurzu chtěla vysvětlit osobně a svůj šatník srovnat s mou asistencí, zabere nám to zhruba 10 hodin a vyjde vás to na 7 800 Kč. V kurzu to pod mým vedením zvládnete sama, navíc v čase, kdy se vám to nejlépe hodí. Klidně o půlnoci.


A co když zjistíte, že tento kurz pro vás není to pravé?

Upřímně mi hodně záleží na vaší 100% spokojenosti. Na tom, abyste díky tomuto kurzu opravdu pochopila svůj šatník a ten byl jednou provždy přehledný. Dávám vám 14denní garanci na vrácení peněz. Pokud tedy během 14 dní usoudíte, že kurz není pro vás, bez ptaní vám peníze v plné výši vrátím zpět.

A to ještě není vše.

K online kurzu získáte navíc tyto čtyři úžasné DÁRKY!

Dárek #1 – Mediace Zahrada barev

Tuto meditaci jsem pro vás připravila s Eliškou Gottfriedovou, zkušenou terapeutkou Pranic Healing. Eliška podporuje ostatní na cestě ke zdraví, celistvosti a větší radosti ze života.

V této meditaci vás zavedeme do světa klidu a uvolnění uprostřed kouzelné zahrady plné barev a světla. Prozkoumáte jakoukoliv barvu, kterou si vyberete, poznáte, jak na vás působí a v čem vás může podpořit.

Navíc si na tomto bezpečném místě odpočinete, osvěžíte se a načerpáte nové síly. Do zahrady se můžete kdykoliv vrátit.

Dárek #2 – Typy rozdělovačů

Rozdělovače jsou opravdový poklad. S nimi se vám pořádek ve skříni bude udržovat skoro sám.

A proč je tento dárek tak úžasný? Jde o přehled různých typů rozdělovačů, porovnání jejich rozměrů a tipů na to, kde a za kolik peněz je můžete pořídit. Díky tomuto seznamu nemusíte ztrácet čas běháním po obchodech. Po přečtení budete přesně vědět, co se právě do vaší skříně hodí a kam pro to.

Dárek #3 – Skládání oblečení pro náročné

V tomto videu vám ukážu jednoduchou pomůcku, trik, jak jednoduše poskládat své oblečení tak, aby to ve vaší skříni vypadalo naprosto dokonale. Já jsem se to naučila už jako malá holka, tak věřte, že je to jednoduché, a přitom velmi účinné.

Dárek #4 – 20% sleva na mou službu společné nakupování

Po dokončení tohoto kurzu budete vědět, jaké oblečení ve svém šatníku máte a proč. Váš šatník bude vytříděný, srovnaný a vznikne v něm prostor. Budete mít sepsaný seznam oblečení, které ve vašem šatníku schází. Po kurzu tak budete skvěle připravena pustit se do objevování oblečení dle svého osobního stylu.

Co o kurzu říkají?

Jsme doma tři ženské, takže klasická věta: „Nemám, co na sebe.“ je u nás na denním pořádku a naše odchody kamkoliv vypadají tak, že zatímco tatínek stepuje za dveřmi, maminka s dceruškami řeší, v čem vlastně odejít. Když jsem shodou okolností narazila na Evin kurz, viděla jsem v něm šanci aspoň na malou změnu zaběhaných pořádků a přihlásila se. Přiznám se, že jsem zpočátku byla lehce skeptická, přece si umím uklidit skříň :). Evin kurz mi ale dal mnohem víc, než jsem čekala, protože zdaleka není jen o tom, jak skládat prádlo. Eva vás dovede k zamyšlení nad tím, co vlastně chcete nosit a kam, jaké barvy, vzory, materiály. Zamyslíte se nad celým šatníkem komplexně. Z kurzu jsem byla opravdu nadšená a pevně doufám, že se budu úspěšněji bránit impulsivním nákupům a přestanu si domů nosit sirotky 🙂 (Eviččin trefný výraz pro oblečení, které ve vašem šatníku nemá žádnou rodinu, tedy nic, s čím by šlo nosit a kombinovat). Kurz bych doporučila všem, kterým není úplně jedno, co mají právě na sobě 🙂 a chtějí mít v uspořádaném a přehledném šatníku jen takové oblečení, které opravdu nosí.
Kristýna Neubergová Autorka projektu „Rady a inspirace, jak psát studentské práce“ https://kristynaneubergova.cz/
Mám ráda hezké oblečení a je pro mě důležité se v něm cítit dobře. Přesto jsem vždy při třídění šatníku byla nedůsledná a při nákupu nového oblečení se cítila tak trochu bezradná. A pak jsem měla možnost vyzkoušet tento skvělý kurz a poznat úžasnou lektorku Evu Bartákovou. Nikdy bych nevěřila, že za tři týdny tak radikálně změním svůj přístup k oblečení a oblékání. Díky tomu, že jsem postupovala krůček po krůčku a své kroky poctivě promýšlela a zapisovala, získala jsem nejenom utříděný šatník, ale také se hodně naučila sama o sobě a o svém přístupu k oblečení. Překvapilo mě třeba, kolik jsem navzdory předchozím tříděním měla v šatníku oblečení, které vlastně vůbec nenosím nebo nosím nerada. Odhalila jsem, že mnoho z nich si nechávám z nostalgie, některé proto, že jsem je dostala od někoho milého, některé proto, že vypadají dobře a je mi líto je vyhodit. Největším oříškem pro mě bylo zbavit se právě těch „nostalgických kousků“. Kurz mě přesvědčil o tom, že i TO JE MOŽNÉ! Je tak systematický a konkrétní, že přemohl mou nedůslednost v třídění. Na nákup oblečení teď chodím s jasnou představou o tom, čím svůj šatník obohatím. Největším překvapením pro mě je, že se mi šatník i nadále daří udržet srovnaný! Myslím, že kurz dokáže oslovit opravdu KAŽDOU z nás. Bez ohledu na věk, zaměstnání nebo finance. Stejně jako já poznáte, že každá z nás může porozumět svému šatníku, utřídit ho, a tím si vlastně vytvořit svůj osobitý styl oblékání. Teď mi nezbývá než se těšit na pokračování…
Eva Křížkovástudentka vysoké školy a vedoucí knihovny
S Evou jsem pro vás natočila tento online kurz. A nejen, že jsem stála za kamerou, ale šatník, který Eva v online kurzu třídí, je můj. Bydlím se synem v podkrovním bytě a místa je tu opravdu málo. V minulosti jsem oblečení vždycky vytřídila, srovnala, a do týdne nebo dvou můj šatník vypadal zase stejně neuspořádaně. I proto jsem se v něm jen těžko orientovala. V ranním shonu jsem tak vždycky ze skříně vytáhla to, co bylo nahoře, a chodila pořád ve stejném oblečení, i když můj šatník byl úplně plný. Prostě byl neprakticky uspořádaný a kvůli tomu i dost nepřehledný. V kurzu jsme s Evou šatník vytřídily, srovnaly a já zjistila, jak ho prakticky urovnat. Pojďte se se mnou v tomto videu podívat na můj šatník teď, asi měsíc po vytřídění. Pořád ho mám krásně srovnaný. Vím už totiž, jak na to. A to ještě není všechno. Po vytřídění svého šatníku mě začal tak trochu štvát chaos v oblečení syna. Tak jsem se do toho pustila sama. Nakoukněte se mnou i tam. Teď jsem schopna zabalit na dovolenou do 5 minut. To je pro mě neuvěřitelná úspora času. Teď už vidíte, že tento kurz opravdu funguje. Pokud chcete mít v šatníku pořádek a o svém oblečení přehled, tak si tento kurz pořiďte. Když jsem to zvládla já, zvládne to každý.
Ing. Dana Zajíčkováwww.pocitacovetechnikalie.cz

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tak co, jdete do toho?

Neztrácejte ráno cenný čas zbytečným přehrabováním skříně s tím, že stejně nakonec odejdete s pocitem, že to stále ještě není ono.

Představte si, že vstanete, otevřete skříň a hned vidíte, co si dnes vezmete na sebe. Odcházíte z domova včas a šik. To už stojí za to!

Přestaňte už odkládat proměnu svého šatníku.

Udělejte si čas sama na sebe právě teď. Uvidíte, jak se vaše oblékání promění a kolik nových kombinací ze svého oblečení vykouzlíte jen tím, že přesně víte, kam a pro co sáhnout! Buďte šik každý den! 

Zasloužíte si to.

Klikněte na tlačítko a objednejte si kurz teď hned.